Хімії

Психологія управління - Бондаренко В.В. Підручник. – Харків 2020

  • Останнє редагування Неділя, 11 квітня 2021 09:13

Бондаренко В.В. Психологія управління: Підручник.
У підручнику викладено теоретико-методологічні основи психології управління, головну увагу приділено психологічним проблемам і явищам, які мають місце у сфері управління, розглянуто психологічні причини, що лежать в основі зниження ефективності діяльності керівника. Матеріали підручника сприяють формуванню психологічної управлінської культури керівника, що дозволяє ефективно здійснювати організаційно-управлінську діяльність у професійній сфері діяльності. Підручник може бути корисним студентам, магістрам і аспірантам технічних закладів вищої освіти, майбутня професійна діяльність яких буде пов’язана з управлінською діяльністю.

Завантажити прикріплення:

Відкрита лекція

14 квітня 2021 року в 8:00 ауд. 523 групи ТД-51-20 відбудеться відкрита лекція з дисципліни "Транспортна психофізиологія" за спеціальністю 275.03 "Транспортних технологій (на автомобільному транспорті)" освітнього рівня "магістр".

Шиндерук С.О. ДЖЕРЕЛА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ НА ОСНОВІ РЕЗОНАНСНИХ КОНТУРІВ

  • Останнє редагування Вівторок, 06 квітня 2021 10:11

Монографія містить теоретичний аналіз фізичних процесів у запропонованих схемах практичної реалізації різних варіантів виконання джерел електричної енергії, дієвість яких заснована на використанні явища резонансу. Розглянуто задачу збудження гармонічних сигналів за допомогою резонансних контурів при збудженні періодичними послідовностями імпульсів напруги з урахуванням перехідних процесів з передбачуваної оцінкою ефективності цих схем, як генераторів гармонічних сигналів. Призначена для фахівців у галузі електромагнітних технологій.

Завантажити прикріплення:

Відкрита лекція

30 березня 2021 року о 8.00 дистанційно в онлайн-режимі для груп АПТ-41-17, АПТ-32т1-18 відбудеться відкрита лекція з дисципліни "Проектування технологічної оснастки"  за темою "Гідравлічні та пневмогідравлічні приводи".

Лектор – проф. Є.О. Дубінін

Підписатися на цей канал RSS